Rozkład jazdy autobusów ważny od 1 września 2022


KIERUNEK

GODZINY ODJAZDU
BISKUPIEC RYNEK przez Szwarcenowo 15:30S
FRANCISZKOWO przez Frednowy 6:50S; 7:30H; 11:30DH; 14:20AH; 16:15S
FREDNOWY przez Rudzienice 6:50S; 7:30H; 11:30DH; 14:20DH; 16:15S
GAŁDOWO 15:25S
KISIELICE przez Laseczno 6:15D; 7:05,6; 9:15D; 11:35D,n,6; 14:35D,6; 15:25S; 16:05S; 17:10D; 18:45D,7; 22:10D,7
KISIELICE przez Gulb, Trupel 16:05S
LUBAWA Rynek przez Rodzone 14:15S; 17:20S
LUBAWA RYNEK przez Gromoty 6:45S; 12:00S; 14:30S; 15:30D;
LUBAWA Rynek przez Mątyki; Rożental; Byszwałd 12:00S
ŁĘGOWO przez Laseczno, Kisielice 6:15D;
NOWE MIASTO LUB. przez Radomno 7:20D; 11:50S; 14:30D; 16:10S;
Lubnowy Wlk. przez SUSZ RYNEK 9:15D; 13:05D;
SUSZ przez Starzykowo, Piotrkowo, Januszewo, Brusiny 9:15D; 13:05D; 15:30S
Siemiany  9:00D; 13:00D; 15:15S
ZALEWO przez Siemiany 15:15S

ODJAZDY – LUBAWA RYNEK

KIERUNEK GODZINY ODJAZDU
IŁAWA przez Rodzone 9:00S; 13:35S; 16:30S
IŁAWA przez Zielkowo, Gromoty 6:40D; 9:00S; 15:30S; 17:50S
RYBNO przez Rumian 15:40S

ODJAZDY Z KISIELIC

KIERUNEK ODJAZDU GODZINY ODJAZDU
IŁAWA przez Laseczno 4:45,D,6; 5:50D; 7:05Dn; 8:15,6; 10:00Dn; 12:20D,6; 15:20S; 16:10D,7; 21:00D,7
ŁĘGOWO 6:45A;

ODJAZDY Z NOWEGO MIASTA LUB.

KIERUNEK ODJAZDY
IŁAWA przez Radomno
ELBLĄG przez Lubawę, Ostródę, Miłomłyn
6:40D; 8:15D; 9:45S; 15:10S; 17:10S
6:00D
KIERUNEK ODJAZDY
IŁAWA przez Radomno 6:40D; 8:15D; 9:45S; 15:10S; 17:10S

ODJAZDY Z BISKUPCA POMORSKIEGO

KIERUNEK ODJAZDY
IŁAWA D.K. 6:20S;

 

ODJAZDY Z ZALEWA

KIERUNEK GODZINY ODJAZDU
IŁAWA przez Siemiany 6:20S;

ODJAZDY SUSZ RYNEK


KIERUNEK

GODZINY ODJAZDU
IŁAWA przez Starzykowo 7:00D; 11:00D; 14:30D
Lubnowy Wielkie przez Kamieniec  10:45D; 13:35SH;

OZNACZENIA:

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S –   kursuje w dni nauki szkolnej
H –   kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych
P –   kurs pośpieszny
U –   nie kursuje w 1 Dz. Bożego Narodzenia, 1 Dz. Wielkanocy, Nowy Rok
6 –    kursuje w soboty
7 –    kursuje w niedziele
n –    nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII

Iława Dworzec PKP

Kierunek Godziny odjazdu
RADOMEK przez Wikielec 4:40A; 6:40A; 8:506; 13:206; 15:15A; 17:15A
SIEMIANY 9:00A; 13:00A
SMOLNIKI WIEŚ 6:50A; 14:35A
SZAŁKOWO przez LIPOWY DWÓR 12:00A
TYNWAŁD DRUKARNIA przez SZAŁKOWO 14:45A; 16:00A; 18:45A
TYNWAŁD przez KAMIEŃ DUŻY 5:50A; 6:50A

A     –       kursuje od poniedziałku do piątku             6      –       kursuje w soboty

Rozkład Iława – Iława przez Rudzienice, Dół

IŁA 88 A Zw IŁA 146 A, Zw Skrót nazwy firmy Numer kursu Oznaczenia Rodzaj kursu IŁA 147 A, Zw IŁA 148 A, Zw
05:50 08:10 Iława Dworcowa 14:31 17:29
05:52 08:12 Iława Andersa 14:30 17:27
05:55 08:15 Iława Niepodległości 14:27 17:24
05:57 08:17 Iława Dąbrowskiego 14:25 17:22
06:01 08:21 Iława Ostródzka 14:21 17:18
06:03 08:23 Nowa Wieś Olsztyńska 14:19 17:16
06:04 08:24 Nowa Wieś olsztyńska /Kałduny Skrz./ 14:18 17:15
06:06 08:26 Rudzienice ul. Iławska 14:17 17:14
06:08 08:28 Rudzienice Wieś 14:15 17:12
06:10 08:30 Rudzienice N.ż. 14:13 17:10
06:12 08:32 Mątyki Posesja nr 30 14:12 17:09
06:14 08:34 Dąbrowa Skrz. 14:10 17:07
06:16 08:36 Gromoty 14:08 17:05
06:19 08:39 Julin Skrzyżowanie 14:05 17:02
06:22 08:42 Tchórzanka Skrz. 14:02 16:59
06:25 08:45 Ławice 13:59 16:56
06:28 08:48 Ławice N.ż. 13:56 16:53
06:30 08:50 Dół 13:54 16:51
6:33 08:53 Dziarny 13:51 16:48
6:36 08:56 Dziarny I 13:48 16:45
6:39 08:59 Iława ul. Lubawska 13:45 16:42
6:43 09:03 Iława ul. Dąbrowskiego 13:41 16:38
6:45 09:05 Iława ul. Niepodległości 13:37 16:34
6:47 09:07 Iława ul. Andersa 13:35 16:32
6:48 09:10 Iława ul. Dworcowa /Plac Kolejarzy/ 13:30 16:30

Kursuje od poniedziałku do piątku do dni robocze

ORGANIZATOR:      Województwo Warmińsko-Mazurskie

OPERATOR:               PKS w Iławie Sp. z o.o.

ROZKŁAD JAZDY WAŻNY OD DNIA 1 CZERWCA 2022 ROKU

Nowe Miasto Lubawskie – Elbląg przez Lubawę, Ostródę, Miłomłyn

Godz.

Godz. Miejscowość Godz. Godz.
6:00   Nowe Miasto Lubawskie Dworzec  Autobusowy   14:40
6:03 Nowe Miasto Lubawskie ul. Grunwaldzka 14:37
6:05 Bratian ul. Olsztyńska 14:35
6:08 Rakowice 14:32
6:11 Sampława 14:29
6:12 Tagrowisko Dolne 14:28
6:16 Lubawa ul. Pawia 14:24
6:22 Rożental 14:18
6:24 Kołodziejki 14:16
6:26 Lipowo 14:14
6:28 Bałcyny 14:12
6:30 Smykówko 14:10
6:32 Smykowo 14:08
6:34 Ryńskie 14:06
6:37 Morliny 14:03
6:39 Ostróda ul. 11 Listopada 14:01
6:41 9:15 Ostróda ul. 11 Listopada 8:59 13:59
6:43 9:17 Ostróda ul. Mickiewicza 8:57 13:57
6:55 9:29 Miłomłyn ul. Pasłęcka 8:45 13:45
7:40 10:14 Elbląg Dworzec Autobusowy 8:00 13:00

Oznaczenia:

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Rodzaje kursów: zwykły

 

UWAGA NOWY

NUMER INFORMACJI

AUTOBUSOWEJ

605 899 250