PKS  w Iławie Sp. z o.o. informuje, że od dnia 24.01 do 06.02.2021 komunikacja autobusowa będzie odbywała się wg. rozkładu jazdy j.n.:

  1. IŁAWA-KISIELICE o godz. 6:15; 7:05 /sobota/; 9:15; 11:35/pon.-pt.+sobota/; 14:35/pon.-pt.+sobota/; 17:10; 18:45/pon.-pt.+ niedziela/; 22:10/pon.-pt.+niedziela/
  2. KISIELICE-IŁAWA o godz. 4:45; 5:50; 7:05; 8:15/sobota/; 10:00; 12:20/pon.-pt.+sobota/; 16:10/pon-pt.+niedziela/; 21:00/pon.-pt.+niedziela/
  3. Iława-Lubawa przez Zielkowo o godz. 15:30
  4. Lubawa-Iława przez Zielkowo o godz. 6:40
  5. Nowe Miasto Lubawskie – Iława o godz. 6:40; 8:15
  6. Iława-Nowe Miasto Lubawskie o godz. 7:20; 14:30
  7. Iława-Lubnowy przez Januszewo o godz. 9:15; 13:05
  8. Susz – Iława o godz. 7:00; 11:00
  9. Lubnowy-Iława o godz. 10:45;
  10. Iława-Zalewo; Zalewo-Iława – autobusy nie kursują
  11. Iława-Biskupiec; Biskupiec-Iława – autobusy nie kursują
  12. Iława-Stanowo o godz. 7:30; 11:30; 14:20
  13. Stanowo-Iława o godz. 8:10; 12:10; 15:00


Iława – Nowe Miasto Lubawskie przez Lubawę, Mortęgi

8:15     13:30   16:00      Iława ul. Dworcowa (Plac Kolejarzy)  7:57   10:47   15:28
8:17     13:32   16:02      Iława, ul. Lubawska                               7:55   10:45   15:26
8:18     13:33   16:03      Dziarny 1                                                  7:54   10:44   15:25
8:21     13:36   16:06      Smolniki                                                   7:51   10:41   15:22
8:24     13:39   16:09      Rodzone (Most)                                       7:48   10:38   15:19
8:26     13:41   16:11        Rodzone                                                      7:46   10:36   15:17
8:29     13:43   16:13       Sampława                                                   7:44   10:34   15:14
8:32     13:46   16:16       Targowisko Dolne                                      7:41   10:31   15:11
8:36     13:50   16:20      Lubawa, ul. Pawia                                      7:37   10:27   15:07
8:41     13:55   16:25       Mortęgi                                                        7:32   10:22   15:02
8:45     13:59   16:29      Zajączkowo                                                  7:28   10:18   14:58
8:48     14:02   16:32     Rakowice 10D                                               7:25   10:15   14:55
8:50     14:04   16:34     Rakowice 38                                                 7:23   10:13   14:53
8:57     14:11   16:41       Bratian, ul. Grunwaldzka 1                       7:16   10:06   14:46
8:59     14:13   16:43     Bratian, ul. Grunwaldzka 2                        7:14   10:04   14:44
9:01     14:15   16:45      Nowe Miasto Lub., ul. Grunwaldzka       7:12   10:02   14:42
9:03     14:17   16:47      Nowe Miasto Lubawskie D.A.                  7:10   10:00   14:40

Kursuje od poniedziałku do soboty w dni robocze; Nie kursuje 24.XII i 31.X

Kierunek Godziny odjazdu
RADOMEK przez Wikielec 4:40A; 6:40A; 8:506; 13:206; 15:15A; 17:15A
SIEMIANY 9:00A; 13:00A
SMOLNIKI WIEŚ 6:45A; 15:00A
SZAŁKOWO przez LIPOWY DWÓR 12:00A
TYNWAŁD DRUKARNIA przez SZAŁKOWO 14:45A; 16:00A; 18:45A
TYNWAŁD przez KAMIEŃ DUŻY 5:50A; 6:50A
RUDZIENICE przez Nową Wieś 5:50A; 8:10A
RUDZIENICE przez Dół  13:30A; 16:30A

A     –       kursuje od poniedziałku do piątku             6      –       kursuje w soboty

KASA BILETÓW MIESIĘCZNYCH –   OD GODZ. 8:00 DO GODZ. 15:00

PKS w Iławie Sp. z o.o. od dnia 8 listopada 2021 r. wprowadza nową linie autobusową Iława – Iława przez Rudzienice, Dół 

Z Iławy do Rudzienic przez Nową Wieś godz. 5:50A; 8:10A

Z Rudzienic do Iławy przez Dół o godz. 6:08A; 8:28A 

Zapraszamy do skorzystania z usługi

PKS w Iławie Sp. z o.o. informuje, że od dnia 1 października 2021 r. kurs Iława- Kisielice o godz. 15:25 A zostanie przedłużony do Łęgowa.

♣    ♣    ♣    ♣    ♣    ♣    ♣    ♣    ♣    ♣    ♣    ♣    ♣    ♣    ♣    ♣    ♣    ♣    ♣    ♣    ♣    ♣

    *       *       *        *       *       *        *       *        *        *      *        *       *        * 

UWAGA NOWY

NUMER INFORMACJI

AUTOBUSOWEJ

605 899 250

ODJAZDY Z PRZYSTANKU IŁAWA D.A. /AKTUALIZACJA 08.11.2021 r./

IŁAWA UL. PLAC IŁAWSKICH KOLEJARZY

 

ROZDŁAD JAZDY ważny 08.11.2021

Kierunek Godziny odjazdu
RADOMEK przez Wikielec 4:40A; 6:40A; 8:506; 13:206; 15:15A; 17:15A
SIEMIANY 9:00A; 13:00A
SMOLNIKI WIEŚ 6:45A; 15:00A
SZAŁKOWO przez LIPOWY DWÓR 12:00A
TYNWAŁD DRUKARNIA przez SZAŁKOWO 14:45A; 16:00A; 18:45A
TYNWAŁD przez KAMIEŃ DUŻY 5:50A; 6:50A
RUDZIENICE przez Nową Wieś 5:50A; 8:10A
RUDZIENICE przez Dół  13:30A; 16:30A

A     –       kursuje od poniedziałku do piątku

6      –       kursuje w soboty

Z DWORCA PKP – ul. Andersa – ul. Smolki – ul. Skłodowskiej  – ul. 1 Maja – ul. Jana III Sobieskiego – ul. Niepodległości – /lub. Dąbrowskiego/ – ul. Konstytucji III Maja – ul. Biskupska

DO DWORCA PKP – ul. Biskupska / ul. Konstytucji III Maja – /ul. Dąbrowskiego – ul. Niepodległości / – ul. Jana III Sobieskiego – ul. 1 Maja – ul. Skłodowskiej – ul. Smolki – ul. Andersa


KIERUNEK


GODZINY ODJAZDU

BISKUPIEC RYNEK przez Szwarcenowo

15:30S 

RUDZIENICE przez Nową Wieś 5:50A; 8:10A
RUDZIENICE przez DÓŁ 13:30A; 16:30A

FRANCISZKOWO przez Frednowy

6:50S; 11:30S; 14:20S; 16:15S

FREDNOWY przez Rudzienice

6:50S; 11:30S; 14:20S; 16:15S 

GAŁDOWO

15:25S

KISIELICE przez Laseczno

6:15A; 7:05,6; 9:15A; 11:35A,n,6; 14:35S,6; 15:25A; 16:05S; 17:10A; 18:45A,7; 22:10A,7

KISIELICE przez Gulb, Trupel

16:05S 

LUBAWA Rynek przez Rodzone

14:15S; 17:20S

LUBAWA RYNEK przez Gromoty

6:45S; 12:00A; 14:30S; 15:30A;

LUBAWA Rynek przez Mątyki; Rożental; Byszwałd

12:00S

ŁĘGOWO przez Laseczno, Kisielice

6:15A; 

NOWE MIASTO LUB. przez Radomno

7:20A; 11:50S; 14:30A; 16:10A;

Lubnowy Wlk. przez SUSZ RYNEK

9:15A; 13:05A;

SUSZ przez Starzykowo, Piotrkowo, Januszewo, Brusiny

9:15A; 13:05A; 15:30A

Siemiany

 9:00A; 13:00A; 15:15S

ZALEWO przez Siemiany

15:15S

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW PKS ODJAZDY – LUBAWA RYNEK

KIERUNEK

GODZINY ODJAZDU

IŁAWA przez Rodzone

9:00S; 13:35S; 16:30S-

IŁAWA przez Zielkowo, Gromoty

6:40A; 9:00S; 15:20A; 17:50S

RYBNO przez Rumian

15:40S



ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW PKS IŁAWA – ODJAZDY Z KISIELIC

KIERUNEK ODJAZDU

GODZINY ODJAZDU

IŁAWA przez Laseczno

4:45,A,6; 5:50A; 7:05An; 8:15,6; 10:00An; 12:20A,6; 15:20S; 16:10A,7; 21:00A,7

ŁĘGOWO

6:45A;

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW PKS W IŁAWIE – ODJAZDY Z NOWEGO MIASTA LUB.

KIERUNEK
ODJAZDY

IŁAWA przez Radomno

6:40S; 8:15A; 9:45A; 15:10A; 17:10A

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW PKS – ODJAZDY Z BISKUPCA POMORSKIEGO

KIERUNEK
ODJAZDY
IŁAWA D.K.

6:20S;

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW PKS – ODJAZDY Z ZALEWA
KIERUNEK

GODZINY ODJAZDU

IŁAWA przez Siemiany

6:20S;

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW PKS W IŁAWIE – ODJAZDY SUSZ RYNEK


KIERUNEK


GODZINY ODJAZDU

IŁAWA przez Starzykowo

7:00A; 11:00A; 14:30SH

Lubnowy Wielkie przez Kamieniec

 10:45A; 13:35SH;


OZNACZENIA:
A – kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
S – kursuje w dni nauki szkolnej
H – kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych
P – kurs pośpieszny
U – nie kursuje w 1 Dz. Bożego Narodzenia, 1 Dz. Wielkanocy, Nowy Rok
6 – kursuje w soboty
7 – kursuje w niedziele
n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII